Srpen 2007


Teď tady nejsem :)

30. srpna 2007 v 19:40 | Kate |  *News*
Takže teď tady nejsem,stejně polovina z Vás sem nechodí.Teda v tuhle dobu.Takže od 1.září začínám se SS komixem a s SK komixem.

Nové stránky,tentokrát o mě

25. srpna 2007 v 11:08 | Kate |  O mě
Jelikož na tomhle blogu vás nechci obtěžovat věcmi z mého života (nebo alespoň ZÁSADNĚ z mého života) tak jsem založila blog,který je jen a jen o mě.Samozřejmě že budu více psát sem,ale tam tay něco sem tam dám.Kdyby jste se divily názvu,Wingo (celé jméno Wingo Sidhe) se jmenuje jeden koník,kterýho jsem měla dřív moc ráda

Můj blogísek je čím dál víc oblíbenější

24. srpna 2007 v 19:16 | Kate |  *News*
Mám z vás všech velikou radost že pravidelně navštivujete portál www.katulikblog.blog.cz pokud zadáte na vyhledávači seznam.cz výraz "Svět koní"jsme na 3.místě!A pokud sledujete nvštěvnost,průměr návštěv za 1 den je cca okolo 200 lidí,což mi udělalo taky opravdu velkou radost!Ale ne aby jste usnuly na vavřínech,jen dál navštivujte a můžete čekat lepší a lepší věci na blogu

Blog.cz:o5 problémy

24. srpna 2007 v 13:14 | Kate |  *News*
Takže abych se dostala vůbec na blog.cz,seděla jsem u pc 3 hodiny a snažila a snažila nějak zprovoznit.Fajn,vyšlo to.O5 se houpu na vlnách blog.cz.Ale je tu jedna otázka:kdy se zase problémy vrátí?

Atmosfera Riding 2007

23. srpna 2007 v 20:57 | Kate |  Můj koník
21.8.2007 se konala v Farm Hub "Atmosfera Riding 2007".Byla to vlastně kvalifikace na vybrané závody od spozora "Atmosfera Riding" pro mladé koně a mladé jezdce.Tak jsme se zúčastnily.Po registraci a vyplnění dotazníku jsme dostaly pořadové číslo 36 (budeme ho mít v celé sezoně 2007 a 2008).Sice budeme znát výsledky až v sobotu,ale mě to vůbec nevadí :)
a tady už nějaký fotešky.Není jich moc,nedalo se dostat všude pro dobré fotky :) :
tady jsme jenom rozklusávali koně:
A už jsme na skocích.Ta 1.foteška je podle mě nejhezčí:
A po kvalifikaci:

23.6.2007

23. srpna 2007 v 20:33 | Kate |  *News*
Blog News:
-Já se nemůžu dočkat až budu dělat první díl fotokomixu Svět koní
-Chystám přidat nějaký fotešky Stardustky z "Atmosfera Riding"
-A ještě ten rozhovor s adminem z Ufonku
News:
-Zúčastnili jsme se se Stardust soutěže "Atmosfera Riding" což je něco jako kvalifikace do vybraných soutěží od nějaký firmy "Atmosfera".Teď čekáme na výsledky.
-Doma je to fajne,příští týden přijede kámoš.
- potřebuju pomoc od někoho kdo má na pc hru Equestrian Challenge.Pokud mi poradíte,pošlu vám odkaz na stažení "Mein pferd".

Kůň mích snů

23. srpna 2007 v 16:51 | Kate |  Básně a citáty
Tvé jméno mi připomíná galaxii plnou hvězd,ale ty jsi ta jediná.Tvé jméno mi připomíná cestu plnou hvězdného prachu,jdu po ní s Tebou.Ty jsi mi otevřela oči a připoměla že život stojí za to žít.Já věřím Ti a Ty věříš mě.Tvé ladné kroky vypadali dříve tak nemotorně,ale dnes jsi již závodní hvězda.Je potřeba věřit svým snů a žít svůj sen.Nestačí snít.Ty jsi můj vysněný kůň.Ať už budeš kdekoliv,vždy Tě budu milovat a myslet na Tebe.
Věnováno Stardust

Další blogísek co kopčí...

23. srpna 2007 v 15:56 | Kate |  *News*
Tentokrát hnusný blog www.sorraia.blog.cz

Šampionka (1.díl)

23. srpna 2007 v 13:35 | Kate
Riki se plní sen:může jet na svou první soutěž.Ale musí dokázat,že na to má...
Riki se může splnit sen:jet nasvou první parkůrovou soutěž na ranč U Ryzáka.Ale každý ze stáje má šanci tam jet-stačí dokázat že umí skákat přes překážky.Riki s Haffim usilovně trénují a plní zatím všechny požadavky,ale pak přijde do stáje nová dívka Sára,která umí také bezvadně skákat.Dívky mají bojovat proti sobě o místo v soutěži-ale to nikdo neví,že z Riki a Sáry se stávají nejlepší kamarádky...
Chcete si přečíst tento foto-komix?Sledujte můj blog a čtětě 1.díl z edice Svět koní!POZOR!Budou i další díli.

Postavy ze stáje

23. srpna 2007 v 13:22 | Kate
Pouze hlavní postavy,které hrají hlavní role...
Riki je 12 let a její mamka Amanda je majitelka Jezdeckého ráje.Jelikož jsou její rodiče bohatí,může mít všechno co chce,ale veškéré peníze Riki dáva do jezdectví.Je milá,hodná,není rozmazlená,její nejlepší kamarádkou je Sára,naopak nenávidí Gody.Je hlavní hrdinkou.Nejvíc na světě miluje svého koně Haffiho.Její největší přání je stát se mistriní v parkůru.
Sára je stejně stará jako Riki.Ve stáji je nová,a trochu se ještě koní bojí,ale když pozná Winnie,všechno se změní.Není moc bohatá,proto si nemůže Winnie koupit,ale Riki jí slíbila že i když Winnie nevlastní,může na ní jezdit.Sára taky považuje za svou nejlepší kamarádku Riki a stejně jako ona nenávidí Gody.
Gody je také 12 let a dělá všechno proto aby se Riki cítila poníženě.Ale nikdy se jí to nepovede.Snaží být ve skocích lepší než Riki,ale to jí taky moc nevychází.Jelikož neumí pořádně jezdit,jezdí zatím na Faraonovi.Ale koním by nikdy neublížila,miluje je stejně jako Sára a Riki.
Amandě je 35 let a je mamkou Riki.Stáj Jezdecký ráj založila právě ona a vede ji už 16 let.Snaží se aby se Riki měla co nejlépe,jako správný rodič,jelikož je její manžel podnikatel a léta z ciziny do ciziny,Riki ho skoro nezná.A tak se Amanda snaží aby Riki táta George nechyběl...

Koně ve stáji

23. srpna 2007 v 13:01 | Kate
Stáj Jezdecký ráj má spoustu koní a ještě více jezdeckých areálů.Ve stáji která je mimochodem překrásná,žijí ti nejkrásnější koně z areálu stáje...
Haffi je 4-letý hřebeček haflinga.Má skvělí rodokmen a ještě skvělejší povahu.Jeho majitelkou je Riki(dostala ho k 11 narozeninám).Haffiho nejvíc baví parkůr a šíleně rád běhá tryskem.Jako malý byl v chovné stanici haflingů,kde rostl až do svých 3 let.Pak ho Amanda (Rikiina mamka) koupila Riki...
Faraon je 8-letý valášek Shetlandského ponyho.Jezdí na něm hlavně začátečníci,ale je dobrý i pro skoky S.Narodil se v malé stáji nedaleko Jezdeckého ráje.Když se o něm Amanda dozvěděla,koupila ho.Je tím nejlepším učitelem jezdectví...
Rocky je 6-ti letý hřebeček Welsh koba.Miluje skoky,ale nejvíc ho baví skákat přes spadlé stromy.Je trochu kurážnější (díky svému původu) a pproto na něm mohou jezdit jen zkušenější jezdci,nebo i nezkušení,ale pod dohledem Amandy.
Blesk je 10-letý hřebeček Lusitana.Hodí se snad pro všechno-drezůra,skoky i western,ale v ničem příliš neviniká.Je vhodný pro jezdce,kteří chtějí soutěžit,ale ne příliš těžké závody.
Šíp je 9-letý hřebeček Fjorda.Specializuje se na skoky,ale nejvíc o baví volné projížďky.Jezdí na něm všichni,je moc hodný a poslušný.
Winnie je 6-ti letá klisnička Anglického plnokrevníka.Dříve závodila dostihy,ale potom si zranila nohu a přestala.Amanda jí do stáje koupila kvůli její levné ceně a skvělému sportovnímu vzhledu.Nejvíc si Winnie oblíbila Sára,která s ní chce také závodit.
Lisa je 11-ti letá klisnička Angloaraba.Moc ráda rycle běhá a taky ráda skáče.Nic se neví o jejím původu.Amanda jí našla v lese jak zběsile pobíhá mezi stromy.Pak Amanda v lese našla i Lisiny papíry.
Hrom je 11-ti letý hřebeček Mustanga.Je naprosto klidný,vhodný jak pro profesionální jezdce tak i pro začátečníky.
Bambule je 6-ti letá klisnička Andaluského koně.Miluje skoky a drezůru.Je trochu divoká.Jezdí na ní hodně Amanda.

novinky z domova :)

23. srpna 2007 v 12:27 | Kate |  *News*
Takže konečně máme novou grafickou kartu Nvidia G-force.Teď mi fungujou všechny nové hry,ať už je to svět koní Já chci jezdit nebo NFS:Carbon.
Ale proč to všechno píšu?Bude nová edice fotokomixů Svět koní!Doufám,že se patřičně těšíte,jelikož hra má teď super grafiku,takže i obrázky budou pěkné!
A pro Kwitorku:doufám,že ti to nevadí ;)
Byla jsem na CSI:Ptýrov a přidám o tom článek a fotky,možná i video.Mám asi 131 fotek,ale všechny se sem asi nevlezou :) A byl tam i jeden moc slavnej člověk od Jaroslava Hatly,teď si ale nevzpomenu na jméno :) no vedoucí JT Tým snů.Kdo zná,ví o koho jde :)

15.bleskovka

20. srpna 2007 v 15:40 | Kate |  !!!Bleskovky!!!
Aje tu další bleskovka,tentokrát s krásným číslem 15.Jelikož jsou prázdniny,bude to taková ta oddechovka.
Takže k úkolu:Napište do komentářů,jak si mě představujete (vlasy,oči,postava atd) a taky tam napište něco o mě a o jezdectví (co si asi tak představujete jako moje nej plemeno atd.)
Vítěz nejlepší 3 komentáře!Tak do toho!A snažte se ;)
Glitter Maker

20.srpna 2007

20. srpna 2007 v 15:28 | Kate |  *News*
Blog News:
-Na internet se dostanu,ale nevím o čem psát.ZATÍM.
-Zase začne rubrika "Téma týdne"
- V rozhovorech přibyde rozhovor s Adminem ve virtuální stáji Ufonek
News:
-Mám co dělat,přestavuju si pokojíček a po 3 hodinách práce jsem to málem vzdala
-Přišla jsem k rozhodnutí,že blog teď bude trochu jako časopis.Pár drbů sem a tam o slavných jezdcích atd.
Tak jo lidi čekám na vaše náměty na články,tak do toho.

Štítky na sešítky na rok 2007

18. srpna 2007 v 18:23 | Kate |  Produkty
Nové štítky,které ti určitě zlepší nastávající školní náladu!Přilep si je na sešit a dej najevo svou lásku ke koním!

Jsem o5 ve finále SONB

18. srpna 2007 v 17:46 | Kate |  *News*
Líbí se ti můj blog?Hlásni pro něj ZDE!Díky moc!

Moje nová virtuální stáj

18. srpna 2007 v 17:40 | Kate |  *News*
Byla bych vám moc vděčná,kdyby jste se přihlásili do mé nové virtuální stáje Citizen Kabuto.Ovšem POZOR!Místa jsou omezená!

Kopírování

13. srpna 2007 v 14:59 | Kate |  *News*
Rozhovor mezi romanem a mnou v návštěvní knize.Když budete tak hodní,přečtěte si to abych to později nemusela vystvětlovat každému zvlášť.

Srpnový test!

9. srpna 2007 v 16:51 | Kate |  Testy
Po dlouhém čekání je tu další ze zábavných testů o koních!Tentokrát se dozvíš,pro jaké koňské povolání se hodíš.Ale nesmíš brát všechny testy vážně,jsou tu hlavně pro zábavu...
1)Jaká je tvá koňská oblíbená barva?
a,nezáleží mi na barvě,ale na charakteru
b,bělouš,palomino,strakáč
c)hnědá,ryzá,palomino
2)Jaké plemeno se ti líbí víc?
a,berber
b,hafling
c,paint
3)Kdybys byl(a) kůň,jaká aktivita by tě nejvíc bavila?
a,trénovat
b,ležet ve výběhu
c,nechat se hřebelcovat
4)Jaká je tvá oblíbená disciplína?
a,parkůr
b,drezůra
c,cross-country
5)Co si myslíš o pádech z koně?
a,kdo nepadá,neumí jezdit
b,trapas
c,aspoň si mě někdo všimne...